мпульсний блок живлення Jlinke JKL4800150 48В 1.5А (72Вт) перфорований SLIM, кріплення на DIN
код товару: 159512
артикул: JKL4800150
гарантія (міс): 12
виробник: Jlinke
доставка 1 - 2 дня
характеристики
опис
• Вхідна напруга: 180 - 260 V
• Перемикач на мережу 110 В / 220 В
• Вихідна напруга: 48 В
• Вихідний струм: 1,5 А
• Потужність: 72 Вт
• Захист: термозапобіжника
• Захист від: короткого замикання, перегріву, перевантаження
• Активне охолодження: +
• ККД: не менше 80%