Блок живлення для систем відеоспостереження Kraft Energy PSU-1205LED
код товару: 162992
артикул: PSU-1205LED
гарантія (міс): 12
виробник: Kraft Energy
доставка 1 - 2 дня
Тип виконання - монтажний, Вхідна напруга - 100-240В, Вихідна напруга - 10.2 В, 10.5 В, 11 В, 12 В, 13 В, 14 В, Матеріал корпусу - метал, Вихідний струм - 5 А, захист від короткого замикання, тепловий захист, захист від глибокого розряду АКБ
характеристики
Інші характеристики
Виробник Kraft Energy
Вихідна напруга 10.2 В, 10.5 В, 11 В, 12 В, 13 В, 14 В
Вихідний струм 5 А