Блок живлення для систем відеоспостереження Full Energy BGL1-12V200W
код товару: 185634
артикул: BGL1-12V200W
гарантія (міс): 12
виробник: Full Energy
доставка 1 - 2 дня
Тип - клемний, Вхідна напруга - 176-264В, Вихідна напруга - 12 В, Вихідний струм - 16.67 А, Вихідна потужність - 200 Вт, клемна колодка, Формат перетворення - імпульсний, Матеріал корпусу - метал, 500 г
характеристики
Інші характеристики
Вага 500 г
Виробник Full Energy
Висота 40 мм
Вихідна напруга 12 В
Вихідна потужність 200 Вт
Вихідний роз'єм клемна колодка
Вихідний струм 16.67 А
Глибина 225 мм
Матеріал корпусу метал
Тип клемний
Формат перетворення імпульсний
Ширина 62 мм
опис
Блок живлення (перетворювач) для LED стрічки, одноканальний, вихід: 12 В/16.67 А, клемник; вхід: AC 176 – 264 В, клемник; потужність 200 Вт; металевий корпус. Розміри 225 x 62 x 40 мм.