Блок живлення для систем відеоспостереження Hikvision DS-2FA1205-C8
код товару: 245880
артикул: DS-2FA1205-C8
гарантія (міс): 12
виробник: Hikvision
доставка 2 - 3 дня
Тип - клемний, Вхідна напруга - 150 - 285В, Вихідна напруга - 12 В, Вихідний струм - 1 А, клемна колодка, Формат перетворення - імпульсний, Матеріал корпусу - пластик, 300 г
характеристики
Інші характеристики
Вага 300 г
Виробник Hikvision
Висота 144 мм
Вихідна напруга 12 В
Вихідний роз'єм клемна колодка
Вихідний струм 1 А
Вхідна напруга 150 - 285В
Глибина 33 мм
Матеріал корпусу пластик
Тип клемний
Формат перетворення імпульсний
Ширина 110 мм