Блок живлення для систем відеоспостереження MeanWell HDR-100-12N
код товару: 266752
артикул: HDR-100-12N
гарантія (міс): 24
виробник: MeanWell
доставка 2 - 3 дня
Тип - клемний, Вхідна напруга - 85-264 В, Вихідна напруга - 12 В, Вихідний струм - 7.5 А, Вихідна потужність - 90 Вт, клемна колодка, Формат перетворення - імпульсний, захист від перевантаження, захист від короткого замикання, Матеріал корпусу - пластик, 280 г
характеристики
Інші характеристики
Вага 280 г
Виробник MeanWell
Висота 90 мм
Вихідна напруга 12 В
Вихідна потужність 90 Вт
Вихідний роз'єм клемна колодка
Вихідний струм 7.5 А
Глибина 55 мм
Захист захист від короткого замикання, захист від перевантаження
Матеріал корпусу пластик
Тип клемний
Формат перетворення імпульсний
Ширина 70 мм