Блок живлення Ruijie RG-NIS-PA240-54 (54V, 240W)
код товару: 307782
артикул: RG-NIS-PA240-54
гарантія (міс): 36
виробник: Ruijie
доставка 1 - 2 дня
характеристики
Інші характеристики
Виробник Ruijie
Тип блок живлення
опис
Діапазон номінальної напруги 100-240 В;
Макс. потужність 240 Вт;
Вихідний струм: 4,4 А;