Блок живлення для систем відеоспостереження Kraft Energy PSU-1205LED/8CH
код товару: 338655
артикул: PSU-1205LED/8CH
гарантія (міс): 12
виробник: Kraft Energy
доставка 1 - 2 дня
Тип - клемний, Вхідна напруга - 100-240В, Вихідна напруга - 12 В, Вихідний струм - 5 А, Вихідна потужність - 60 Вт, клемна колодка, Формат перетворення - імпульсний, захист від короткого замикання, Матеріал корпусу - метал
характеристики
Інші характеристики
Виробник Kraft Energy
Висота 265 мм
Вихідна напруга 12 В
Вихідна потужність 60 Вт
Вихідний роз'єм клемна колодка
Вихідний струм 5 А
Глибина 75 мм
Захист захист від короткого замикання
Матеріал корпусу метал
Тип клемний
Формат перетворення імпульсний
Ширина 195 мм