Блок живлення для систем відеоспостереження Kraft Energy PSU-1203LED
код товару: 418383
артикул: PSU-1203LED
гарантія (міс): 12
виробник: Kraft Energy
доставка 1 - 2 дня
Тип виконання - монтажний, Вхідна напруга - 190-265В, Вихідна напруга - 10.2 В, 10.5 В, 11 В, 12 В, 13 В, 14 В, Матеріал корпусу - метал, Вихідний струм - 3 А, захист від короткого замикання, тепловий захист, захист від глибокого розряду АКБ
характеристики
Інші характеристики
Виробник Kraft Energy
Висота 200 мм
Вихідна напруга 10.2 В, 10.5 В, 11 В, 12 В, 13 В, 14 В
Вихідний струм 3 А
Глибина 70 мм
Захист захист від глибокого розряду АКБ, захист від короткого замикання, тепловий захист
Матеріал корпусу метал
Тип монтажний
Ширина 160 мм
опис
PSU-1203LED - це джерело для безперебійного електроживлення, який здійснює подачу резервного живлення для таких пристроїв як відеокамери, замки електронні, кодові клавіатури, зчитувачі, контролери, сирени, охоронні датчики і багато інших пристроїв, які мають вхідна напруга 12В. Габарити боксу дозволяють встановити всередину акумуляторну батарею до 7 Ач. Має захист від короткого замикання, підключення невірної полярності АКБ, глибокого розряду АКБ, тепловий захист.