Блок живлення для систем відеоспостереження Kraft Energy PSU-1203/4CH
код товару: 418385
артикул: PSU-1203/4CH
гарантія (міс): 12
виробник: Kraft Energy
доставка 1 - 2 дня
Тип виконання - монтажний, Тип блока живлення - імпульсний, Вхідна напруга - 190-265В, Вихідна напруга - 10.2 В, 10.5 В, 11 В, 12 В, 13 В, 14 В, Матеріал корпусу - метал, Вихідний струм - 3 А
характеристики
Інші характеристики
Виробник Kraft Energy
Висота 200 мм
Вихідна напруга 10.2 В, 10.5 В, 11 В, 12 В, 13 В, 14 В
Вихідний струм 3 А
Глибина 70 мм
Матеріал корпусу метал
Тип монтажний
Формат перетворення імпульсний
Ширина 160 мм
опис
Пристрій обладнаний LED- індикацією на фронтальній стороні блоку. ББП поставляється в металевому боксі з замком розміром 160х200х70мм, де передбачено місце для розміщення акумулятора ємністю 7А / ч. Максимальний струм на канал 1А.
Діапазон робочих температур 0 ~ +45 ℃;