Блок живлення для систем відеоспостереження Voltronic LX-1205000
код товару: 420839
артикул: LX-1205000
гарантія (міс): 12
виробник: Voltronic
доставка 2 - 3 дня
Тип - вилочний, Вхідна напруга - 100-240В, Вихідна напруга - 12 В, Вихідний струм - 5 А, Вихідна потужність - 60 Вт, 5.5 х 2.5, Формат перетворення - імпульсний, 1.2 м, Матеріал корпусу - пластик
характеристики
Інші характеристики
Виробник Voltronic
Вихідна напруга 12 В
Вихідна потужність 60 Вт
Вихідний струм 5 А