Блок живлення для систем відеоспостереження YOSO ZH120200DC
код товару: 421059
артикул: ZH120200DC
гарантія (міс): 12
виробник: YOSO
доставка 2 - 3 дня
Тип - вилочний, Вхідна напруга - 100-240В, Вихідна напруга - 12 В, Вихідний струм - 2 А, Вихідна потужність - 24 Вт, 5.5 х 2.5, Формат перетворення - імпульсний, 0.9 м, IP40, Матеріал корпусу - пластик, 100 г
характеристики
Інші характеристики
Вага 100 г
Виробник Yoso
Вихідна напруга 12 В
Вихідна потужність 24 Вт
Вихідний роз'єм 5.5 х 2.5
Вихідний струм 2 А