Блок живлення для систем відеоспостереження Ritar RTPS12-400
код товару: 459493
артикул: RTPS12-400
доставка 8 - 9 днів
Тип виконання - монтажний, Тип блока живлення - імпульсний, Вхідна напруга - 100-240В, Вихідна напруга - 12 В, Матеріал корпусу - метал, Вихідний струм - 33.3 А, Вихідна потужність - 400 Вт, 850 г, клемна колодка, захист від короткого замикання
характеристики
Інші характеристики
Вага 850 г
Виробник Ritar
Висота 50 мм
Вихідна напруга 12 В
Вихідна потужність 400 Вт
Вихідний роз'єм клемна колодка
Вихідний струм 33.3 А
Глибина 198 мм
Захист захист від короткого замикання
Матеріал корпусу метал
Тип монтажний
Формат перетворення імпульсний
Ширина 112 мм