Блок живлення для систем відеоспостереження Ritar RTPSP60-12
код товару: 459494
артикул: RTPSP60-12
гарантія (міс): 12
виробник: Ritar
доставка 8 - 9 днів
Тип - вилочний, Вхідна напруга - 100-240В, Вихідна напруга - 12 В, Вихідний струм - 5 А, Вихідна потужність - 60 Вт, 5.5 х 2.5, Формат перетворення - імпульсний, 1 м, IP40, Матеріал корпусу - пластик, 170 г
характеристики
Інші характеристики
Вага 170 г
Виробник Ritar
Висота 30 мм
Вихідна напруга 12 В
Вихідна потужність 60 Вт
Вихідний роз'єм 5.5 х 2.5
Вихідний струм 5 А
Глибина 113 мм
Довжина кабеля 1 м
Захист IP40
Матеріал корпусу пластик
Тип вилочний
Формат перетворення імпульсний
Ширина 50 мм
опис
Характеристики:
• Вхідна напруга: 100 ~ 240В
• Вихідна напруга: 12 В
• Вихідний струм: 5 А