Блок живлення для систем відеоспостереження Ritar RTPSP120-12 /box
код товару: 459495
артикул: RTPSP120-12 /box
гарантія (міс): 12
виробник: Ritar
доставка 8 - 9 днів
Тип - вилочний, Вхідна напруга - 100-240В, Вихідна напруга - 12 В, Вихідний струм - 10 А, Вихідна потужність - 120 Вт, 5.5 х 2.5, Формат перетворення - імпульсний, 1 м, Матеріал корпусу - пластик, 610 г
характеристики
Інші характеристики
Вага 610 г
Виробник Ritar
Висота 40 мм
Вихідна напруга 12 В
Вихідна потужність 120 Вт
Вихідний струм 10 А
Глибина 168 мм
Довжина кабеля 1 м
Матеріал корпусу пластик
Тип вилочний
Формат перетворення імпульсний
Ширина 66 мм