Блок живлення для систем відеоспостереження Ritar RTPS12-60
код товару: 459496
артикул: RTPS12-60
доставка 8 - 9 днів
Тип виконання - монтажний, Тип блока живлення - імпульсний, Вхідна напруга - 100-240В, Вихідна напруга - 12 В, Матеріал корпусу - метал, Вихідний струм - 5 А, Вихідна потужність - 60 Вт, 210 г, клемна колодка, захист від перевантаження, захист від короткого замикання, захист від перегріву
характеристики
Інші характеристики
Вага 210 г
Виробник Ritar
Висота 37 мм
Вихідна напруга 12 В
Вихідна потужність 60 Вт
Вихідний роз'єм клемна колодка
Вихідний струм 5 А
Глибина 110 мм
Захист захист від короткого замикання, захист від перевантаження, захист від перегріву
Матеріал корпусу метал
Тип монтажний
Формат перетворення імпульсний
Ширина 78 мм