Блок живлення для систем відеоспостереження Ritar RTPS 12-84 (RTPS12-84)
код товару: 459497
артикул: RTPS12-84
доставка 8 - 9 днів
Тип - клемний, Вхідна напруга - 100-240В, Вихідна напруга - 12 В, Вихідний струм - 7 А, Вихідна потужність - 84 Вт, клемна колодка, Формат перетворення - імпульсний, захист від перевантаження, захист від короткого замикання, захист від перегріву, Матеріал корпусу - метал, 280 г
характеристики
Інші характеристики
Вага 280 г
Виробник Ritar
Висота 43 мм
Вихідна напруга 12 В
Вихідна потужність 84 Вт
Вихідний роз'єм клемна колодка
Вихідний струм 7 А
Глибина 143 мм
Захист захист від короткого замикання, захист від перевантаження, захист від перегріву
Матеріал корпусу метал
Тип клемний
Формат перетворення імпульсний
Ширина 60 мм