Блок живлення для систем відеоспостереження Ritar RTPS 12-200 (RTPS12-200)
код товару: 459500
артикул: RTPS12-200
гарантія (міс): 12
виробник: Ritar
доставка 8 - 9 днів
Тип виконання - монтажний, Тип блока живлення - імпульсний, Вхідна напруга - 100-240В, Вихідна напруга - 12 В, Матеріал корпусу - метал, Вихідний струм - 16.67 А, Вихідна потужність - 200 Вт, 520 г, клемна колодка, захист від перевантаження, захист від короткого замикання, захист від перегріву
характеристики
Інші характеристики
Вага 520 г
Виробник Ritar
Висота 41 мм
Вихідна напруга 12 В
Вихідна потужність 200 Вт
Вихідний роз'єм клемна колодка
Вихідний струм 16.67 А
Глибина 200 мм
Захист захист від короткого замикання, захист від перевантаження, захист від перегріву
Матеріал корпусу метал
Тип монтажний
Формат перетворення імпульсний
Ширина 98 мм