Блок живлення для систем відеоспостереження Ritar RTPS12-240
код товару: 459501
артикул: RTPS12-240
доставка 8 - 9 днів
Тип виконання - монтажний, Тип блока живлення - імпульсний, Вхідна напруга - 100-240В, Вихідна напруга - 12 В, Матеріал корпусу - метал, Вихідний струм - 20 А, Вихідна потужність - 240 Вт, 630 г, клемна колодка, захист від перевантаження, захист від короткого замикання, захист від перегріву
характеристики
Інші характеристики
Вага 630 г
Виробник Ritar
Висота 49 мм
Вихідна напруга 12 В
Вихідна потужність 240 Вт
Вихідний роз'єм клемна колодка
Вихідний струм 20 А
Глибина 198 мм
Захист захист від короткого замикання, захист від перевантаження, захист від перегріву
Матеріал корпусу метал
Тип монтажний
Формат перетворення імпульсний
Ширина 110 мм