Блок живлення для систем відеоспостереження Ritar RTPSP10-5
код товару: 459617
артикул: RTPSP10-5
гарантія (міс): 12
виробник: Ritar
доставка 1 день
Тип - вилочний, Вхідна напруга - 220 В, Вихідна напруга - 5 В, Вихідний струм - 2 А, Вихідна потужність - 10 Вт, 5.5 х 2.5, Формат перетворення - імпульсний, 1 м, захист від короткого замикання, Матеріал корпусу - пластик
характеристики
Інші характеристики
Виробник Ritar
Вихідна напруга 5 В
Вихідна потужність 10 Вт
Вихідний струм 2 А
Вхідна напруга 220 В
Довжина кабеля 1 м
Захист захист від короткого замикання
Матеріал корпусу пластик
Тип вилочний
Формат перетворення імпульсний
опис
Імпульсний блок живлення Ritar RTPSP 5В - допоможе забезпечити енергією твої пристрої, наприклад тюнер T2, комутатори, оптичні та медіа конвертери, пристрої автоматики і інші пристрої, що використовують 5.5 / 2.5. Даний адаптер крім подачі енергії, стабілізує напругу. За рахунок цього досягається максимальний рівень продуктивності та збільшується термін експлуатації.