Блок живлення для систем відеоспостереження Ritar RTPSP18-9
код товару: 459619
артикул: RTPSP18-9
гарантія (міс): 12
виробник: Ritar
доставка 8 - 9 днів
Тип виконання - вилочний, Тип блока живлення - імпульсний, Вхідна напруга - 220 В, Вихідна напруга - 9 В, Матеріал корпусу - пластик, Вихідний струм - 2 А, Вихідна потужність - 18 Вт, 5.5 х 2.5, захист від короткого замикання
Виробник Ritar
Вихідна напруга 9 В
Вихідна потужність 18 Вт
Вихідний струм 2 А
Вхідна напруга 220 В