Блок живлення для систем відеоспостереження Ritar RTPSP12-12
код товару: 459620
артикул: RTPSP12-12
гарантія (міс): 12
виробник: Ritar
доставка 8 - 9 днів
Тип - вилочний, Вхідна напруга - 220 В, Вихідна напруга - 12 В, Вихідний струм - 1 А, Вихідна потужність - 12 Вт, 5.5 х 2.5, Формат перетворення - імпульсний, 1 м, IP40, Матеріал корпусу - пластик
Виробник Ritar
Вихідна напруга 12 В
Вихідна потужність 12 Вт
Вихідний роз'єм 5.5 х 2.5
Вихідний струм 1 А
Вхідна напруга 220 В
Довжина кабеля 1 м
Захист IP40
Матеріал корпусу пластик
Тип вилочний
Формат перетворення імпульсний
опис
Імпульсний адаптер живлення Ritar RTPSP 12 В — подасть енергію та стабілізує напругу у світлодіодних стрічках, системах відеоспостереження, освітлення та ін. Важливо зробити правильний вибір адаптера, який збільшить продуктивність і термін експлуатації пристроїв! Адаптер Ritar RTPSP — твій правильний вибір!