Імпульсний блок живлення Ritar RTPSP60-12 12В 5А штекер 5,5 / 2,5 довжина 1м, BOX Q50 (190*125*46) 0,17 кг (113*50*30)
код товару: 466807
артикул: RTPSP 60-12
гарантія (міс): 12
виробник: Ritar
доставка 2 - 3 дня
Виробник Ritar
опис
• Вхідна напруга: 100 ~ 240В
• Вихідна напруга: 12 В
• Вихідний струм: 5 А