Імпульсний блок живлення Ritar RTPS12-400 12В 33.33А (400Вт) перфорований (208*115*55) 0,85 кг (198*112*50)
код товару: 466812
артикул: RTPS 12-400
гарантія (міс): 12
виробник: Ritar
доставка 2 - 3 дня
характеристики
Інші характеристики
Виробник Ritar
опис
• Вхідна напруга: 100 ~ 240В
• Перемикач на мережу 110 В / 220 В
• Вихідна напруга: 12 В
• Діапазон регулювання напруги: 11 - 14,5 В
• Вихідний струм: 33,33 А
• Потужність: 400 Вт
• Захист від: короткого замикання, перегріву, перевантаження
• Активне охолодження: +
• ККД: не менше 80%