Блок живлення для систем відеоспостереження Ritar RTPS12-24
код товару: 609722
артикул: RTPS12-24
доставка 8 - 9 днів
Тип - вилочний, Вхідна напруга - 100-240В, Вихідна напруга - 12 В, Вихідний струм - 2 А, Вихідна потужність - 24 Вт, клемна колодка, Формат перетворення - імпульсний, захист від перевантаження, захист від короткого замикання, захист від перегріву, Матеріал корпусу - метал, 120 г
характеристики
Інші характеристики
Вага 120 г
Виробник Ritar
Висота 33 мм
Вихідна напруга 12 В
Вихідна потужність 24 Вт
Вихідний роз'єм клемна колодка
Вихідний струм 2 А
Глибина 85 мм
Захист захист від короткого замикання, захист від перевантаження, захист від перегріву
Матеріал корпусу метал
Тип вилочний
Формат перетворення імпульсний
Ширина 58 мм