Імпульсний адаптер живлення Merlion MLPSP12-6, 12В 6А (72Вт) штекер 5,5 / 2,5 + шнур живлення
код товару: 656809
артикул: MLPSP12-6
гарантія (міс): 12
виробник: MERLION
доставка 43 - 44 днів
характеристики
Інші характеристики
Виробник Merlion
опис
• Вхідна напруга: 100 ~ 240В
• Вихідна напруга: 12 В
• Вихідний струм: 6 А
• Потужність: 72 Вт