Імпульсний блок живлення Brazzers BRPS240-12 12В 20А (240Вт) перфорований
код товару: 656816
артикул: BRPS240-12
гарантія (міс): 6
виробник: Brazzers
доставка 2 - 3 дня
характеристики
Інші характеристики
Виробник Brazzers
опис
Продуктивність та стабільність вашої електроніки знаходяться в надійних руках із імпульсним блоком живлення Brazzers BRPS240-12. Цей перфорований блок живлення забезпечує надійне та стабільне електроживлення для вашого обладнання з вихідною напругою 12В та максимальним струмом 20А, що становить 240Вт. Цей блок живлення підходить для широкого спектру додатків і може бути використаний, але не обмежуючись, у наступних областях: • Світлодіодне підсвічування: живіть світлодіодні стрічки, панелі та світильники за допомогою BRPS240-12 для яскравого та енергоефективного підсвічування.
• Вихідна напруга: 12В
• Максимальний струм: 20А
• Максимальна потужність: 240Вт