Імпульсний блок живлення YOSO JY120200 12В 2А штекер 5,5 / 2,1 настінний Black
код товару: 656836
артикул: JY120200
гарантія (міс): 12
виробник: YOSO
доставка 43 - 44 днів
характеристики
Інші характеристики
Виробник Yoso
опис
• Вхідна напруга: 100 ~ 240В
• Вихідна напруга: 12 В
• Вихідний струм: 2 А