Блок живлення для систем відеоспостереження Merlion MLPSP12-3
код товару: 657082
артикул: MLPSP12-3
гарантія (міс): 12
виробник: MERLION
доставка 43 - 44 днів
Тип - вилочний, Вхідна напруга - 100-240В, Вихідна напруга - 12 В, Вихідний струм - 3 А, Вихідна потужність - 36 Вт, 5.5 х 2.5, Формат перетворення - імпульсний, захист від перевантаження, захист від короткого замикання, IP42, Матеріал корпусу - пластик
характеристики
Інші характеристики
Виробник Merlion
Вихідна напруга 12 В
Вихідна потужність 36 Вт
Вихідний струм 3 А